fbpx

Technická podpora : +421 904 384399, pracovné dni 8:00-16:00hod

PDFEmail

STAS multirail lišta

Dostupnosť : In Stock

STAS multirail 45 kg/m
Doprava Osobný odber za 0,00 €
Doprava Kuriér D1 za 5,62 €

Prosím, vyberte si vyhovujúcu variantu výrobku.

Multirail - 45kg/m

 

 

 

Systém STAS multirail je celosvetovo patentovaný závesný systém doplnený o rozvody 12V. Tento revolučný závesný systém Vám poskytuje nekonečne veľa možností ako ho využiť.
Mihnutím oka môžete rozvešať svoje maľby, obrazy, plagáty a pomocou ľahko premiestňovateľných osvetľovacích častí, ktoré môžete zasunúť v ktoromkoľvek mieste lišty, ich veľmi elegantne nasvietiť napr. pomocou LED alebo halogén lampičky. No STAS multirail ide ďalej. Využitím komponentu STAS powerline, ktorý sa pripája do tohto systému, môžete napájať a rozvešať napr. aj digitálne panely alebo 12V LED televízory. Pomocou systému STAS multirail jednoducho vytvoríte vo svojom objekte najdlhšiu elektrickú zásuvku na 12V.

Použitie:
Ak požadujete bezpečný a multifunkčný závesný systém s integrovaným 12V osvetlením, je systém STAS multirail tým najodnejším riešením. STAS multirail sa montuje na stenu.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Obrázok-art of hanging art


Máme 26 rokov skúseností a ponúkame iba špičkové a medzinárodne overené riešenia PRE OBRAZOVÉ závesné systémY DO GALéRIí, PODNIKOV I DOMOV A BYTOV.

...the art of hanging art